POLITYKA – LUBLIN

Polityka była ideą starożytnej Grecji, a także stanowiła podstawę dla współczesnego słowa, którego używamy dzisiaj – wywodzi się z „politikos”, co oznacza „dla, dla lub odnoszących się do obywateli”.
W dzisiejszych czasach polityka jest procesem zdobywania i sprawowania władzy – zorganizowanej kontroli nad państwem lub lokalną społecznością. Studiowanie polityki wymagało spojrzenia na to, jak ta siła jest obsługiwana i gdzie leży siła.

Studiowanie brytyjskiego teraz jest prawdopodobnie bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek. Powszechne reformy konstytucyjne zmieniły mapę polityczną. Zobacz niedawną debatę o niepodległości Szkocji i zbliżające się referendum w sprawie UE.
W badaniu polityki europejskiej uczestniczą także inne narody europejskie, porównując je z brytyjskimi i innymi systemami politycznymi. Wiele kursów pozwala skupić się na świecie w modułach, umożliwiając ogólnoświatowe zrozumienie.
Ważna jest także teoria polityczna. Bez teorii nie znamy wielu kluczowych elementów naszego społeczeństwa. Uczniowie zastanawiają się nad kluczowymi kwestiami, takimi jak natura wolności oraz mocne strony i ograniczenia demokracji.
Niewiele wydarzeń symbolizuje ludzkość lepiej niż wybory. Wybory mogą zmienić bieg kraju. Studiowanie wyborów jest ekscytującym i fascynującym przedsięwzięciem – czy to przewidywania, czy selekcji wyników .
Studiowanie międzynarodowego modułu lub kursu politycznego daje zrozumienie świata, który może okazać się bardzo przydatny dla osób, które mają ochotę na karierę w obcym kraju.

WARSZAWA, KRAKÓW CZY OPOLE, POLITYKA PRZYDA SIĘ W KAŻDYM MIEŚCIE

Po ukończeniu studiów w polityce nie musisz dążyć do uzyskania statusu członka parlamentu. W przeciwnym razie perspektywy zatrudnienia nie byłyby wysokie. Istnieje kilka ścieżek kariery, którymi możesz podążać.
Szczególne obszary zatrudnienia to służba cywilna, badania społeczne, PA, konsultacje, działalność charytatywna, HR, samorząd lokalny, badania rynku i sprzedaż, dziennikarstwo i PR.

NIE WAŻNE CO STUDIUJESZ, ELS MUSISZ MIEĆ. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – LUBLIN

Studia wielu osobom kojarzą się z ciężką przeprawą. Dlatego czym więcej jest na uczelni rzeczy, które sprawiają, że uczelnia jest postrzegana jako profesjonalna i prestiżowa tym lepiej dla niej. ELS czyli elektorniczna legitymacja studencka mocno poprawiła postrzeganie uczelni przez studenta. ELS to karta klucz, karta płatnicza, karta do logowania się i odnotowywania obecności na wykładzie i egzaminie, w końcu ELS to karta dzięki której student ma prawo uzyskać liczne zniżki i ulgi. Ulgi na bilet mzk, ulgi na bilet pkp, ulgi na bilet do kina, ulgi na bilet do teatru, ulgi na bilet do muzeum, ulgi na bilet na targi wystawowe, ulgi na bilet mzk, a także ulgi na bilet pkp.

Elektroniczna legitymacja studencka ELS to także nie lada rarytas dla kolekcjonerów, którzy zbierają hologramy studenckie na ELS. Naklejka studencka na ELS jest przyklejana na jedną ze stron i ma to miejsce zawsze na początku semestru. Nalepki na ELS są trójwymiarowe, co dodatkowo wpływa na ich popyt ze strony kolekcjonerów. Naklejki ELS są wielkości znaczków pocztowych i tym samym z łatwością mieszczą się w przegródkach przeznaczonych na znaczki pocztowe. Kolekcjonerzy z miast Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Płock, Łódź, Koszalin, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Suwałki, Toruń kupują nalepki studenckie ELS na stronach internetowych do tego stworzonych.

Nalepki studenckie na ELS 31.10.19. już są dostępne!