ROBOTYKA POSZERZONA – LUBLIN

Robotyka  jest gałęzią inżynierii mechanicznej, elektrotechniki, elektroniki i informatyki.
Zajmuje się projektowaniem, budową, działaniem i zastosowaniem  robotów , a także systemami komputerowymi do ich kontroli, informacji zwrotnej z czujników i przetwarzania informacji.

Wbudowana inteligencja znajduje się obecnie w produktach, od samochodów po urządzenia domowe. Robotyka nie jest przyszłością, jest teraz. To ma sens, aby dostać się na pokład.
Jest wiele dziedzin, w których można się specjalizować, gdy już masz ulubioną. Inteligentne systemy obejmują zarówno pojazdy bezzałogowe w przemyśle lotniczym, jak i roboty w eksploracjach podmorskich, produkty konsumpcyjne i sztuki kreatywne.
Prognozy branży przewidują ogromny wzrost i szacują, że rynek robotyki serwisowej wzrośnie do 66 miliardów dolarów do 2025 roku. Jeśli wiesz, co robisz, musisz zarabiać pieniądze.
Zapotrzebowanie na absolwentów posiadających techniczną i kreatywną umiejętność pracy w tym obszarze ma wzrosnąć. Dzisiejszy trudny rynek pracy jest wciąż otwarty dla absolwentów robotyki.
Niektóre kursy odbywają praktyki w takich firmach jak Intel, London Stock Exchange i IBM. Inni oferują wiedzę niezbędną do założenia własnej firmy.

WARSZAWA, WROCŁAW CZY KRAKÓW, ROBOTYKA DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI PRACY

Istnieje ekscytujący zakres nauczanych tytułów magisterskich i stopni badawczych na poziomie podyplomowym.
Przykłady obejmują proste MA w robotyce, a także mistrzów w sztucznej inteligencji, kontroli automatyzacji, inteligencji obliczeniowej, robotyki kognitywnej i inteligentnych systemów.

Stopnie robotyki uczą umiejętności uczniów, takich jak prezentacja, badania i komunikacja, jak również szczegółowych umiejętności zarówno w programowaniu, jak i inżynierii fizycznej, które są równie ważne.
Szczególne obszary pracy to technika robotyki, programowanie komputerowe, sprzedaż i marketing, inżynieria oprogramowania, badania kliniczne i laboratoryjne oraz inżynieria procesowa.

ELEKTORNICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS. INNOWACJA NA UCZELNIACH WYŻSZYCH – LUBLIN

Uczelnie wyższe mają to do siebie, że rzadko kiedy wprowadzają innowacyjne rozwiązania, które mają polepszyć funkcjonowanie studentów i pracowników. Elektorniczna legitymacja studencka ELS doprowadziła do zmian, które w pełni poprawiły i wizerunek szkolnictwa wyższego i funkcjonowanie studentów na nich. ELS to identyfikator, to karta do otwierania szafki w szatni, to dokument, który uprawnia studenta do zniżek i ulg. Najsłynniejsze zniżki i ulgi dla studenta to zniżki na bilet mzk, zniżki na bilet pkp, zniżki na bilet do kina, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet do teatru, zniżki na bilet na basen, zniżki na bilet na wejście na targi wystawowe, a także te najważniejsze zniżki na bilet mzk, pkp i pks.

Elektorniczna legitymacja studencka ELS posiada ważny zarówno dla kolekcjonerów jak i studentów hologram studencki ELS, który wielkością pasuje do klaserów przeznaczonych pierwotnie na znaczki pocztowe. Naklejki studenckie na ELS są wielkości znaczków pocztowych i różnie je od siebie to, że nalepki ELS są trójwymiarowe. Miasta takie jak: Wrocław, Kraków, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Częstochowa, Łódź, Rzeszów, Białystok, Sopot, Olsztyn Katowice, Kielce, Opole, Gdańsk, w pełni respektują używanie ELS na swoim terenie. ELS podniosło poziom bezpieczeństwa i prestiżu, to fakt. Kto wie co jeszcze w przyszłości zostanie przypisane do tej jakże innowacyjnej i wielofunkcyjnej karty.

Naklejki na ELS 31.10.19. w bardzo przystępnych cenach! Kup teraz, nie zwlekaj!