ROLNICTWO I LEŚNICTWO – SZCZECIN

Rolnictwo i leśnictwo obejmuje badania z zakresu rolnictwa i nauk o środowisku, takie jak analiza gleby i zarządzanie nieruchomościami.
Jest to coraz bardziej unowocześniany obszar badań, a zmiany klimatu stają na czele debaty publicznej.

Rolnictwo i leśnictwo to bardzo ważny zawód. Rolnictwo zapewnia nam żywność, niezależnie od tego, czy jest to żywy inwentarz, czy uprawy.
Stopnie takie jak gleboznawstwo mają kluczowe znaczenie dla płodności w rolnictwie zarówno w kraju, jak i za granicą w krajach słabiej rozwiniętych. Stopień ten przynosi korzyści ludziom na całym świecie, pomagając w tworzeniu zrównoważonych upraw.

Egzamin formalny pod koniec każdego semestru jest powszechnym miejscem
Prowadzona jest również stała ocena poprzez projekty i eseje, a do 50% ostatniego roku jest oceniana na podstawie zajęć.
Inne formy oceny mogą obejmować ćwiczenia praktyczne, notatniki terenowe, prezentacje ustne.

Absolwenci rolnictwa i leśnictwa często pracują dla firm pomocy leśnej, firm konsultingowych w zakresie ochrony środowiska i dużych gospodarstw rolnych.

Wśród miejsc pracy, które są bezpośrednio związane, są:

  • Ręka gospodarstwa
  • Menedżer obszarów wiejskich
  • Konsultacje środowiskowe
  • Produkcja jedzenia

WARSZAWA, GDAŃSK, LUBLIN, ROLNICTWO I LEŚNICTWO BĘDZIE PRZYDATNE NIE TYLKO DO PRACY NA OBSZARACH LEŚNYCH

Stopień w dziedzinie rolnictwa i leśnictwa jest również przydatny w następujących zadaniach:

  • Marketing
  • Doradztwo rolnicze i hodowlane
  • Badania
  • Asystent rolniczy.

Ogólnym celem globalnego rolnictwa i przemysłu leśnego jest żywienie, ubieranie i schronienie naszego świata, który ma coraz większą populację ze zmieniającymi się potrzebami żywieniowymi i zwiększonymi potrzebami energetycznymi. W tym celu sprzęt ag i leśny musi dostarczać więcej niż tylko środki do sadzenia, pielęgnowania i zbioru plonów i drewna.

W LESIE SIĘ NIE PRZYDA ALE PODCZAS KUPNA BILETU ZE ZNIŻKĄ JUŻ TAK, ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SZCZECIN

Studenci podczas procesu rekrutacyjnego przeżywają niemały stres. Jednak gdy ten opadnie, zaczynają się zastanawiać jak będzie wyglądało życie na uczelni i z jakimi problemami będą mieli styczność. Wprowadzenie ELS na uczelnie wyższe w takich miastach jak Wrocław, Kraków, Warszawa, Sopot, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn, Lublin, Toruń, Bydgoszcz, Rzeszów, Białystok, Łódź, Poznań pomogło w rozwiązaniu wielu problemów. Student nie musi już spędzać długich godzin w kolejce do dziekanatu, by załatwić jakąś sprawę. Elektroniczna legitymacja studencka ELS umożliwia mu zalogowanie się do systemu, który jest odpowiedzialny za wszystkie sprawy studenta. ELS umożliwia studentowi sprawdzenie ocen z egzaminów, odnotowanie obecności na wykładzie poprzez przyłożenie ELS do czytnika, który znajduje się przed każdym wejściem na salę wykładową.

ELS to jednak w pierwszej kolejności dokument, który umożliwia identyfikację studenta, dzięki czemu na uczelni panuje większe przekonanie o bezpieczeństwie i porządku. ELS umożliwia płacenie za obiad na stołówce i wypożyczenie książki z biblioteki. Elektroniczna legitymacja studencka ELS to także hologram studencki, który w internecie można znaleźć wpisując zdania: naklejka na ELS lub nalepka studencka na ELS. Hologram studencki na legitymację ELS jest łakomym kąskiem dla kolekcjonerów, którzy obecnie czekają na pojawienie się naklejki studenckiej na ELS z nową datą ważności 31.03.19.

Naklejki studenckie na ELS z nową datą ważności 31.03.19 w sprzedaży! Okazyjna cena!