SOCJOLOGIA OGÓLNA – WROCŁAW

Socjologia jest jednym z programów Wydziału Socjologii, Pracy Socjalnej i Urbanistyki. Przygotowuje się na całe życie zmian przez rozwijanie własnego uznania dla różnorodności, miłości do uczenia się, pisania i uczenia się umiejętności oraz wiedzy na temat ludzkich zachowań, organizacji społecznej, kultury i zmiany społecznej. Jeśli jesteś typem osoby, która niekoniecznie podąża za tłumami (ale jest zafascynowana ich zachowaniem), osobą naprawdę zainteresowaną tym, co dzieje się na świecie, to socjologia powinna cię zainteresować.

Socjologia pomaga nam wyglądać bardziej obiektywnie w naszym społeczeństwie i innych społeczeństwach. Kieruje uwagę na to, w jaki sposób społeczeństwa dopasowują się i zmieniają oraz jakie są konsekwencje tej zmiany społecznej. Mamy do czynienia z coraz bardziej złożonym i szybko zmieniającym się środowiskiem społecznym we współczesnych przemysłowych biurokratycznych społeczeństwach. Studium socjologii dostarcza narzędzi pojęciowych i metod rozumienia środowiska społecznego – czy wyraża się w:

  • postawy grupowe
  • wartości
  • zachowania
  • procesy polityczne pracowników
  • rodziny
  • organizacje
  • konsumenci
  • rządy

CZY TO WROCŁAW, KRAKÓW CZY WARSZAWA SOCJOLOGIA PRZYDA SIĘ WSZĘDZIE

Koncentrując się na siłach zewnętrznych, które wpływają na wartości, postawy i zachowania, pomaga nam lepiej zrozumieć siebie i motywacje innych wokół nas. Chociaż wszyscy jesteśmy istotami różnych grup, organizacji i rządów w naszych środowiskach, jesteśmy także ich twórcami. Socjologia dostarcza narzędzi i umiejętności potrzebnych do podjęcia aktywniejszej roli w tworzeniu, uczestnictwie, awansie i zarządzaniu takimi grupami.

Dzisiaj socjologowie wkraczają dosłownie w setki ścieżek kariery. Chociaż nauczanie i prowadzenie badań pozostaje dominującą działalnością wśród tysięcy współczesnych zawodowych socjologów, rośnie liczba i znaczenie innych form zatrudnienia.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS Z PUNKTU WIDZENIA SOCJOLOGII, TO CIEKAWY OBIEKT BADAWCZY, GDYŻ ELS POMAGA NAM SIĘ DOSTOSOWAĆ DO NOWYCH ZADAŃ – WROCŁAW

Elektroniczna legitymacja studencka ELS mocno oddziaływuje na to jak nauka i dana uczelnia jest postrzegana przez młodych ludzi. Badając fenomen ELS wcześniej czy później łatwo dojść do wniosku, że ELS pomaga zaakceptować siebie, jako istotę zdolną do zmian i przyswajania wciąż to nowych funkcji. Tak samo jak ELS, tak człowiek jest w stanie zmieniać się. Elektroniczna legitymacja studencka ELS to nie tylko plastikowa karta, która umożliwia odnotowywanie obecności na danym wykładzie, czy też egzaminie poprzez zbliżenie jej do odpowiedniego czytnika. ELS to szereg funkcji, takich jak płatność, logowanie. ELS w końcu to zniżki i ulgi, które tak bardzo zapadają studentom w umyśle i tak mocno im się z ELS kojarzą.

Ważna datowo ELS jest podstawą, by mogła być uznawana za dokument identyfikacyjny, czy też właśnie karta jako klucz. Hologram studencki ELS, miejsce gdzie data ważności jest umiejscowiona. Naklejka studencka ELS, czy też jak nazywają ją studenci nalepka na legitymację studencką ELS jest trójwymiarowa, co mocno wpływa na jej atrakcyjność. Atrakcyjność dostrzegalną zwłaszcza przez filatelistów, którzy chętnie wkładają Naklejki na ELS w swoich klaserach. ELS to także zniżki na basen, zniżki na kino, zniżki na teatr, zniżki do muzeum, zniżki na bilet pkp, zniżki na bilet mzk, ulgi na wejście na targi wystawowe. Ulgi i zniżki respektują miasta Warszawa, Kraków, Płock, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Toruń, Częstochowa, Kielce, Bydgoszcz.

Nalepki studenckie ELS z nowej kolekcji 31.10.19. już w sprzedaży! Kup dziś nie zwlekaj!