STUDIA AZJATYCKIE – WARSZAWA

Program studiów magisterskich zajmujących się azjatyckimi studiami oferuje roczne specjalizacje w Azji Wschodniej, Azji Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, historii, sztuki i kultury Azji oraz w polityce, społeczeństwie i gospodarce Azji, a także dwuletnie specjalizacje w Chinach i Japonii. , Korea.

Wiedza na temat Azji ma międzynarodową renomę i obejmuje całą Azję. Uczelnie dają bezpośredni i regularny kontakt z wykładowcami, z których wielu znajduje się w czołówce badań związanych z Azją na całym świecie.

Wszystkie programy studiów azjatyckich w pełni wykorzystują światowej klasy zasoby, w tym słynne i unikalne kolekcje azjatyckich artefaktów.

STUDIA AZJATYCKIE – KIERUNKI

Studenci wybierają spośród trzech kierunków interdyscyplinarnych: Studiów Wschodnioazjatyckich, Studiów Południowoazjatyckich i Studiów Bliskiego Wschodu. Wszystkie główne kierunki wymagają zajęć z nauk humanistycznych i społecznych. Osiągnięcie biegłości językowej jest ważnym celem, a szeroki zakres kursów jest obecnie oferowany w większości uczelni z takich miast jak: Wrocław, Kraków, Kielce, Bydgoszcz, Lublin, Wrocław, Toruń, Warszawa, Poznań, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Olsztyn, Białystok, Rzeszów. Zajęcia dodatkowe, w tym cotygodniowe tabele językowe, filmy i festiwale, uzupełniają zajęcia. Większość kierunków kontynuuje eksplorację Azji poprzez programy studiów za granicą.

Centrum Studiów Azjatyckich jest obecne na Polskich uczelniach i jest globalnym źródłem informacji dla badań i edukacji o Azji, a także regionalnym centrum budowania kontaktów azjatyckich. We współpracy z ponad 100 stowarzyszonymi wydziałami z całej uczelni rozwijamy innowacyjne badania, zwiększamy zaangażowanie społeczności i tworzymy rygorystyczne programy akademickie. Założone w 1969 roku Centrum jest powszechnie uznawane za jeden z najbardziej kompleksowych programów studiów azjatyckich, skupiając się na stypendiach regionalnych, ponadnarodowych i interdyscyplinarnych.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS NA STUDIACH AZJATYCKICH – WARSZAWA

Student bez ELS, czyli bez elektronicznej legitymacji studenckiej, to nie student, zdaje się mówić głos dzisiejszych uczelni wyższych. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest w pierwszej linii dokumentem, który pomaga w identyfikacji studenta. Bez ELS student nie ma prawa wejść na uczelnię. Każdy kto przechodzi przez bramkę wejściową musi zbliżyć swoją legitymację ELS, aby bramki odblokowały się. ELS umożliwia korzystanie z pomieszczeń uczelni, z biblioteki, z siłowni, z basenu, a także ze stołówki, gdzie działa jak karta płatnicza. Elektroniczna legitymacja studencka ELS umożliwia zakup biletów pkp i mzk ze zniżką, ulgą. Wejście na basen, do teatru, do kina, do muzeum, na targi także jest objęte zniżkami i ulgami.

ELS oprócz bycia plastikową kartą pełną funkcji, jest także obiektem zainteresowania ze strony kolekcjonerów. A wszystko dlatego, że posiada przyklejony do jednej ze stron hologram studencki ELS. Nalepki na ELS są do kupienia na stronach internetowych przeznaczonych do tego. Naklejka ELS jest trójwymiarowa i jest wielkości znaczka pocztowego. Hologramy studenckie ELS to innowacja, która w pełni zrewolucjonizowała funkcjonowanie studentów i pracowników nie jednej uczelni.

Nalepki na ELS z nową datą 31.03.19. w sprzedaży od teraz!