STUDIA WSCHODNIOAZJATYCKIE – GDAŃSK

Południowo-wschodnia Azja jest określana geograficznie jako pseudoratorski zestaw wysp i narodów między Chinami i Australazją. Są to Indonezja, Malezja, Singapur i Filipiny jako wyspy oraz Kambodża, Laos, Tajlandia i Wietnam na stałym lądzie.
Studiowanie w tym obszarze obejmuje geografię, historię i język tego obszaru, a także religie (szerokie i obejmujące chrześcijaństwo, islam i buddyzm), a także studia nad współczesną kulturą.

Wiele uczelni w Polsce oferuje naukę zarówno mieszkańcom tych krajów, jak i uczniom domowym, co gwarantuje wielokulturowe środowisko pracy.
Oferuje doskonały wgląd w narody Azji Południowo-Wschodniej, w tym biznes, ekonomię, geografię, historię, język, prawo, politykę, religię, media i kulturę.

W obszarze, który tylko przywraca kulturę i dziedzictwo w ubiegłym stuleciu po panowaniu cesarskim, zrozumienie narodu i języka okaże się bardzo korzystne dla tych, którzy szukają kariery w międzynarodowym biznesie lub polityce, ponieważ to oni ustanawiają się na świecie. etap.
Często nauczany w ramach podwójnego dyplomu, dobrze współpracuje z polityką, zarządzaniem lub innym językiem obcym.

Istnieją możliwości studiowania za granicą, jako jeden lub dwa stopnie naukowe, aby zbadać, w jaki sposób te kraje kształcą studentów i uczą się języka.

SKOŃCZ STUDIA WSCHODNIOAZJATYCKIE I PRACUJ GDZIE CHCESZ – WARSZAWA, ŁÓDŹ, WROCŁAW

Studia w zakresie studiów azjatyckich uczą uczniów cennych umiejętności, takich jak prezentacja, badania i komunikacja, a także znajomość drugiego języka.
Szczególne obszary pracy obejmują tłumaczenia ustne i pisemne, dziennikarstwo, turystykę, administrację, bankowość międzynarodową, marketing, biznes, prawo oraz służby cywilne i dyplomatyczne.

Często międzynarodowe rządy będą szukać studentów do ról, które wymagają dogłębnej znajomości kraju.

Wszyscy pracodawcy we wszystkich sektorach cenią sobie doświadczenie. Szczególnie istotne i cenne doświadczenie obejmuje pracę z tubylcami i użytkownikami języków wschodnioazjatyckich i krajów Azji Wschodniej, zarówno z płatnymi, jak i nieopłaconymi stanowiskami. Praca w tych krajach nie jest konieczna, ale może tylko pomóc.

AZJACI TEŻ O NIEJ SŁYSZELI. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – GDAŃSK

Elektroniczna legitymacja studencka ELS, to w pierwszej kolejności dokument, który ułatwia identyfikację osoby, która jest w posiadaniu ELS. Posiada ona także szereg innych funkcji, chociażby takich jak możliwość logowania się w systemie za pośrednictwem, którego obecność studenta jest odnotowywana i widoczna w komputerze wykładowcy. ELS to szereg zniżek takich jak zniżka dla studenta na bilet pkp, zniżka dla studenta na bilet mzk, zniżka studencka na bilet na basen, zniżka studencka na bilet do kina, zniżka studencka na bilet do muzeum, zniżka studencka na bilet do teatru, zniżka studencka na bilet na targi wystawowe.

Największe miasta w Polsce w pełni respektują używanie ELS przez studentów, a należą do nich Warszawa, Katowice, Bydgoszcz, Toruń, Kraków, Lublin, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Toruń, Szczecin, Wrocław, Białystok, Poznań. Naklejka studencka ELS, która widnieje na ELS nie znajduje się na niej tylko ze względów wizualnych ale przede wszystkim dlatego, że znajduje się na niej data ważności, która wskazuje dzień 31.10.19. czyli dzień od którego liczony semestr. Po każdym semestrze student musi wymienić hologram studencki. Nalepki na ELS są bardzo poszukiwane przez kolekcjonerów, którzy wypełniają nimi swoje klasery.

Hologramy studenckie na ELS 31.10.19. w bardzo dobrej cenie! Kochamy Hologramy!