SZTUKA PROJEKTOWANIA – SZCZECIN

Jakikolwiek zakres lub produkt twórczej działalności człowieka można zdefiniować jako sztukę. Najbardziej kojarzą się ze sztukami wizualnymi – malarstwem, rzeźbą itp.
Projekt jest wstępnym planem, kiedy zasiane są pierwsze nasiona tego, co może stać się wielkim dziełem sztuki. Nauczanie wymyślania pomysłów na wielkie dzieło sztuki jest równie ważne, jak samo tworzenie sztuki.

Sztuka i design jest oceniany przede wszystkim na zajęciach.
Wszelkie moduły oparte na teorii będą również głównie oparte na esejach i zajęciach, chociaż mogą również występować prezentacje, a w niektórych przypadkach także egzaminy.

Istnieje ekscytujący zakres nauczanych tytułów magisterskich i stopni badawczych na poziomie podyplomowym.
Przykłady obejmują MA w zakresie reklamy, animacji, dziennikarstwa artystycznego, zarządzania projektami, filmów dokumentalnych, projektowania gier, grafiki i projektowania mediów, ilustracji, fotografii i fotoreportażu.

WARSZAWA, KRAKÓW, OPOLE – CZY SZTUKA PROJEKTOWANIA POZWOLI MI ZNALEŹĆ PRACĘ GDZIE CHCĘ?

Sztuka i design prowadzi do bardzo konkurencyjnej branży i dostaje zły rap za niską stopę zatrudnienia i perspektywy. Jeśli masz umiejętności i talent, możesz zrobić to w bardzo ekscytującej branży.
Do konkretnych obszarów pracy należą: artysta, pracownik społeczności, projektant mody, grafik, ilustrator, producent tekstyliów, reklamodawca, pracownik multimedialny lub kurator muzeum.
Kilka profesjonalnych organizacji oferuje specjalistyczne stanowiska dla absolwentów sztuki i wzornictwa.

ZAPROJEKTOWANIE ELS TO TAKŻE SZTUKA. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS – SZCZECIN

Uczelnie wyższe z takich miast jak: Kraków, Poznań, Wrocław, Koszalin, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Częstochowa, Lublin, Warszawa, Białystok, Kielce, Rzeszów wprowadziły ELS w celu poprawy funkcjonowania na niej zarówno studentom, jak i pracownikom. Elektroniczna legitymacja studencka ELS pozwala na szereg udogodnień. ELS działa jak klucz, który otwiera wszystkie pomieszczenia. Dzieje się tak poprzez zintegrowany system. ELS to klucz do biblioteki, klucz na siłownię, klucz na stołówkę na której ELS działa jak karta płatnicza.

Elektroniczna legitymacja studencka ELS to szereg zniżek i ulg. Każdy student ma prawo kupić bilet pkp ze zniżką, bilet mzk ze zniżką, bilet na basen ze zniżką, bilet do teatru ze zniżką, bilet na targi wystawowe ze zniżką, a także bilet mzk i pkp ze zniżką. Zniżki i ulgi dzięki ELS są możliwe tylko wówczas, gdy widnieje na niej hologram studencki ELS. Bez naklejki studenckiej na ELS. Elektroniczna legitymacja studencka ELS jest nieważna. Każda nalepka studencka na ELS jest trójwymiarowa i ma wymiary znaczka pocztowego, co przyczyniło się do tego, że kolekcjonerzy z całego kraju chętnie zbierają hologramy ELS. Nalepki studenckie ELS są przyklejane do legitymacji studenckiej, a ma to miejsce raz w roku, tuż na początku semestru. Jeśli student chce odkleić hologram na ELS powinien użyć ciepłego powietrza z suszarki do włosów.

Najnowsza kolekcja hologramów studenckich ELS 31.03.19. już czeka na twój klaser!