ZDROWIE PUBLICZNE

Zdrowie publiczne to zapobieganie chorobom i promowanie dobrego samopoczucia w małych i dużych społecznościach – każde miejsce od małych wiosek do hrabstw lub kontynentów. Korzystając z narzędzi badań i działań w zakresie zdrowia publicznego, zidentyfikujesz problemy zdrowotne w społecznościach w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie oraz wdrożysz działania mające na celu ochronę lub poprawę życia jednostek.

Nauka o zdrowiu globalnym i naukach o zdrowiu publicznym jest przeznaczona dla studentów, którzy interesują się problemami zdrowotnymi społeczności i działaniami, które będą chronić lub poprawiać życie dużej liczby osób. Działania te zazwyczaj wymagają interdyscyplinarnego podejścia – z uwzględnieniem kontekstów kulturowych i etnicznych – obejmujących nauki biomedyczne, społeczne, behawioralne, polityczne i środowiskowe.

ZDROWIE PUBLICZNE – JAKIMI PROBLEMAMI SIĘ ZAJMUJE?

Działania w zakresie zdrowia publicznego często dotyczą takich problemów, jak otyłość i cukrzyca, bezpieczeństwo żywnościowe, HIV / AIDS i inne choroby zakaźne; jakość żywności, wody i powietrza; i dostęp do opieki zdrowotnej.

Tematyka ta jest oferowana przez wszystkie uczelnie wyższe w Polsce. Zapisanie się na tę specjalizację jest szczególnie odpowiednie, jeśli chcesz kontynuować zaawansowane studia, aby przygotować się do stanowisk przywódczych w organizacjach rządowych lub pozarządowych, pracujących bezpośrednio z aktualnymi i pojawiającymi się problemami zdrowotnymi w Polsce i na całym świecie.

O ZDROWIE NIE ZADBA ALE O PORTFEL STUDENTA JAK NAJBARDZIEJ. ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA ELS

Uczelnie wyższe od zawsze oblegane są przez rzesze ludzi. Tłumy młodych, spragnionych wiedzy i dyplomu studentów przechadzają się całymi dniami po korytarzach i salach uczelni wyższych gdzie wykładane są różne przedmioty. Niegdyś student musiał spędzić długie minuty w kolejce do dziekanatu, by załatwić jakąś sprawę. Dziś nie musi tak cierpieć, a to dzięki ELS. Elektroniczna legitymacja studencka ELS wprowadziła nową jakość na uczelnie wyższe w sferze funkcjonowania na nich zarówno studentów, jak i pracowników uczelni. ELS otwiera drzwi, szafki w szatni, umożliwia dokonywanie zakupów na stołówce, oraz upoważnia studenta do korzystania z biblioteki. ELS umożliwia także logowanie się studenta na danym wykładzie i jest to bardzo pomocne z punktu widzenia wykładowcy, który dzięki temu nie musi sprawdzać listy obecności.

HOLOGRAM NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ

Elektroniczna legitymacja studencka ELS to także hologram studencki, który chętnie poszukiwany jest przez licznych w mieście Warszawa, Kraków, Lublin, Toruń, Częstochowa, Białystok, Rzeszów, Katowice, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Białystok, Kielce, Szczecin kolekcjonerów. Nalepka na ELS jest trójwymiarowa, co w dużej mierze ma właśnie wpływ na jej popularność w świecie filatelistyki. Naklejka na legitymację studencką ELS zawiera datę ważności, która naniesiona jest laserowo. Zniżki na bilet do kina, zniżki na bilet na basen, zniżki na bilet do muzeum, zniżki na bilet do teatru, a także ulgi na bilet pkp i mzk sprawiają, że ELS stała się bardzo popularna wśród studentów i chwalona.

Hologramy studenckie ELS. Najnowsza kolekcja 31.03.19 już dostępna! Kup teraz!