Hologram na legitymacje 31.03.20 z numerem seryjnym już do kupienia.

Nowe hologramy kolekcjonerskie 31-03-20 z numerem seryjnym – zobacz kody seryjne na hologramie ELS!

Kolekcjonerskie hologramy na legitymację studencką els – dla jakich uczelni w Polsce

Naklejki na legitymację studencką to bezcenna pamiątka oraz świetny sposób na przywołanie wspomnień z czasów studenckiej młodości. Kolekcjonowanie hologramów na legitymację studenckę ELS cieszy się coraz większą popularnością. Pasją tą zarażamy zarówno studentów, absolwentów jak i innych fanów filatelistyki i zbieractwa. Naklejki ELS sprzedajemy tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich. W swoich zbiorach posiadamy wszystkie dostępne w obrocie hologramy na legitymację ELS dla każdej uczelni w Polsce. Gwarantujemy najwyższą jakość. Każda naklejka posiada wszystkie wymagane elementy – znak orła, RP oraz specjalne zabezpieczenie w postaci “plastra miodu”.

Hologramy kolekcjonerskie 31-03-20 – nowa edycja naklejek studenckich z numerem seryjnym

Nowe kolekcjonerskie hologramy, czyli naklejki studenckie ELS 2020 z datą 31-03-20 posiadają numer seryjny! Od nowej edycji kod na hologramie ELS jest elementem obowiązkowym. Naklejka na legitymację z kodem obowiązuje od semestru 2019/2020 i nowe naklejki studenckie wydawane w dziekanatach już posiadają indywidualny numer. Oryginalne hologramy kolekcjonerskie na legitymacje również posiadają kod seryjny, są one bowiem identyczne, jak te, które można otrzymać na uczelni. Numer seryjny na hologramie jest ośmiocyfrowy, trzy pierwsze cyfry są oznaczeniem uczelni. Aktualne edycje kolekcjonerskich naklejek 31-03-20 oraz szczegółowe informacje o kodach na hologramach znajdziesz tutaj.

Hologramy studenckie a kolekcjonerskie – co to?

Zadajecie sobie pytanie czym właściwie są hologramy studenckie ELS? To nic innego jak kawałki folii poddawane działaniu lasera, który nadaje im oryginalny wzór. Na ich nawierzchni znajduje się laserowo cięta data oraz symbol orła i znak RP.  Hologram ELS 31.03.2020 jest pierwszym, który dodatkowo posiada numer seryjnySą to wszystkie niezbędne elementy, których wymaga rozporządzenie ministerstwa do tego, aby hologram ELS można było uznać za autentyczny. To właśnie te cechy charakterystyczne pozwalają kolekcjonerom rozpoznać, czy na pewno mają do czynienia z oryginalnymi okazami. Po przyklejeniu naklejka studencka staje się przezroczysta. Naklejki na legitymacjach chronione są specjalnym zabezpieczenie w postaci “plastra miodu”. Hologramy studenckie ELS są wykorzystywane przez uczelnie wyższe w Polsce do potwierdzania ważności legitymacji studenckiej.  Aktualna naklejka na legitymacji umożliwia studentom korzystanie z ulg i rabatów studenckich. Z naklejek korzystają ośrodki akademickie w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Poznań czy Lublin. Hologramy kolekcjonerskie są takie same jak hologramy studenckie. Mają te same charakterystyczne elementy. Należy jednak pamiętać, że nie można z nich korzystać w taki sam sposób. Niedozwolone jest używanie naklejek kolekcjonerskich w celu korzystania z ulg studenckich lub w inny sposób niezgodny z prawem.

Legitymacja studencka els – definicja

Legitymacja studencka ELS to dokument, który potwierdza tożsamość oraz status studenta. Jest ona wydawana przez dziekanaty, kandydatom, którzy zakwalifikowali się na studia i uiścili odpowiednią opłatę. Z legitymacji ELS korzystają uczelnie takie jak: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Gdańska czy Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Legitymacja studencka ELS zawiera zdjęcie studenta, jego dane osobowe, numer indeksu oraz miejsce na naklejki ELS. Dzięki niemu, studenci i studentki mogą korzystać z ulg i rabatów, które im przysługują. Legitymacja dla studenta może pełnić też funkcję karty bibliotecznej, miejskiej lub płatniczej. Ważność legitymacji trwa do daty widocznej na hologramie ELS. Aby dokonać jej prolongaty studenci udają się do dziekanatów, aby uzyskać nową, aktualną nalepkę. W ciągu roku emitowane są dwie edycje hologramów ELS – z datą ważności do 31 marca lub października danego roku. Po ukończeniu studiów, studenci są zobowiązani oddać legitymację.

Co musisz wiedzieć o produkcji hologramów na legitymację studencką els a zarazem kolekcjonerską. Numery seryjne – nowość na hologramie ELS!

Hologramy kolekcjonerskie są identyczne jak hologramy studenckie wykorzystywane przez uczelnie w celu potwierdzania aktualności legitymacji studenckiej ELS. Tak samo jak naklejki ELS produkowane są w technice 2D/3D i posiadają laserowo naniesioną datę ważności, znak orła i widoczny pod odpowiednim kątem znak RP, a także specjalne zabezpieczenie w postaci “plastra miodu”. Po przyklejeniu naklejka staje się przezroczysta. Hologramy mają te same wymiary – ich rozmiar to: 9 mm x 10 mm. Od 31.03.20 hologram ELS posiada również indywidualny kod seryjny. Jako pasjonaci oraz doświadczeni kolekcjonerzy naklejek na legitymacje studenckie doskonale wiemy jak odróżnić autentyczne hologramy od zwykłych podrabianych stempli.  Współpracując ze sprawdzonymi producentami, gwarantujemy oryginalne, wysokiej jakości naklejki ELS. Co roku pojawiają się dwie nowe edycje naklejek ELS. Obecnie dysponujemy wszystkimi rodzajami naklejek studenckich jakie są dostępne w obrocie. Posiadamy nowe kolekcjonerskie hologramy 2020 – naklejkę 31-03-2020 oraz starsze edycje. Hologramy, które posiadamy w swojej ofercie służą tylko celom kolekcjonerskim i przeznaczone są dla prawdziwych pasjonatów filatelistyki. Naklejek tych nie można wykorzystywać w ten sam sposób jak produkowane na potrzeby uczelni hologramy studenckie ELS.

Sprzedaż oraz nabycie hologramu do legitymacji studenckiej els – tylko w celu kolekcjonerskim

Sprzedaż hologramów prowadzona jest tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Zbieractwo i zakup hologramów ELS w celach kolekcjonerskich są całkowicie legalne. Każdy miłośnik filatelista może więc bez obaw realizować swoją pasję i zbierać hologramy studenckie ELS. Niedopuszczalne jest jednak korzystanie z naklejek kolekcjonerskich jako autentycznych w celu osiągnięcia korzyści. Nie można używać hologramów przez nas oferowanych do korzystania z ulg i rabatów studenckich. W związku z tym każdy klient przed nabyciem hologramów musi zadeklarować, iż nie będzie wykorzystywał naklejek do celów niezgodnych z zastosowaniem, w sprzeczności z prawem.

Nowe naklejki studenckie ELS 31.03.2020 dla kolekcjonerów sprzedaż już rozpoczęta

Hologramy kolekcjonerskie z kodem seryjnym sprzedaż już ruszyła. Można już nabyć naklejkę ELS z numerem seryjnym. Zmiany w wyglądzie hologramów studenckich i kolekcjonerskich czynią z naklejek ELS na legitymację z datą 31-03-20 łakomy kąsek dla wszystkich pasjonatów. Edycja ta różni się od poprzednich i jest pierwszą z numerem seryjnym na hologramie – każdy więc będzie chciał posiadać ją w swoim klaserze. Nie czekaj zbyt długo i zapewnij sobie hologram – naklejkę studencką 2020 dla kolekcjonerów z kodem seryjnym już teraz!

Hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką elektroniczną 2020 – także edycja 2018 i 2019 r.

Zbliża się kolejna edycja naklejek na 2020 rok, hologram z numerem seryjnym 31-03-20,  a wraz z tym dostajemy coraz więcej pytań od kolekcjonerów o naszą ofertę i ośrodki akademickie, dla jakich wykorzystywane są hologramy studenckie na legitymacje ELS. W ciągu roku wychodzą dwie edycje naklejek studenckich ELS – jeden hologram jest ważny przez semestr. W swojej kolekcji posiadamy wszystkie rodzaje hologramów, jakie dostępne są w obrocie na niemal każdą uczelnię wyższą w Polsce. Każdy z nich ma cechy, które są wymagane dla uznania autentyczności zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa. Posiadają zarówno laserowo naniesioną datę, znak orła widocznego na godle Polski oraz znak RP widoczny pod odpowiednim kątem. Posiadają też charakterystyczne zabezpieczenie w postaci “plastra miodu” oraz standardowe wymiary jakie powinna mieć naklejka studencka ELS.

Galeria zdjec hologramy kolekcjonerskie els 31.03.2019 rok

 

Uniwersytety, dla których posiadamy pasujące naklejki kolekcjonerskie do legitymacji studenckiej:

Województwo mazowieckie:
Uniwersytet Warszawski – Warszawa
Warszawski Uniwersytet Medyczny – Warszawa
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – Warszawa
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie – Warszawa
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – Warszawa
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie – Warszawa
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – Warszawa
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny – Warszawa
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie – Warszawa
Uczelnia Łazarskiego w Warszawie – Warszawa
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie – Warszawa
Collegium Civitas w Warszawie – Warszawa
Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie – Warszawa
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – Warszawa
Społeczna Akademia Nauk- Warszawa
Akademia Obrony Narodowej – Warszawa
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie – Warszawa
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny – Siedlce

Województwo małopolskie:
Uniwersytet Jagielloński – Kraków
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie – Kraków
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Kraków
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki – Kraków
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie – Kraków
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II – Kraków
Krakowska Akademia im. A. Frycza Modrzewskiego – Kraków
Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie – Kraków
Akademia Ignatianum – Kraków

Województwo wielkopolskie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – Poznań
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – Poznań
Politechnika Poznańska – Poznań
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – Poznań
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – Poznań
Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu – Poznań

Województwo dolnośląskie:
Politechnika Wrocławska – Wrocław
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – Wrocław
Uniwersytet Wrocławski – Wrocław
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – Wrocław
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu – Wrocław
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu – Wrocław
Wyższa Szkoła Bankowa – Wrocław
Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu – Wrocław
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – Wrocław

Województwo śląskie:
Uniwersytet Śląski w Katowicach – Katowice
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach – Katowice
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – Katowice
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego w Katowicach – Katowice
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – Katowice
Politechnika Śląska w Gliwicach – Gliwice
Politechnika Częstochowska – Częstochowa
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej – Dąbrowa Górnicza
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej – Bielsko-Biała

Województwo opolskie:
Politechnika Opolska – Opole
Uniwersytet Opolski- Opole

Województwo podkarpackie:
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza – Rzeszów
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie – Rzeszów
Uniwersytet Rzeszowski – Rzeszów

Województwo świętokrzyskie:
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach – Kielce
Politechnika Świętokrzyska w Kielcach – Kielce

Województwo łódzkie:
Politechnika Łódzka – Łódź
Uniwersytet Łódzki – Łódź
Uniwersytet Medyczny w Łodzi – Łódź

Województwo zachodniopomorskie:
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie – Szczecin
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie – Szczecin
Uniwersytet Szczeciński – Szczecin
Politechnika Koszalińska – Koszalin

Województwo pomorskie:
Gdański Uniwersytet Medyczny – Gdańsk
Politechnika Gdańska – Gdańsk
Uniwersytet Gdański – Gdańsk
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku – Gdańsk
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte- Gdynia
Akademia Morska w Gdyni – Gdynia
Akademia Pomorska w Słupsku – Słupsk

Województwo kujawsko-pomorskie:
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu – Toruń
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich – Bydgoszcz
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – Bydgoszcz

Województwo warmińsko-mazurskie:
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – Olsztyn

Województwo lubelskie:
Uniwersytet Medyczny w Lublinie – Lublin
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie – Lublin
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II – Lublin
Politechnika Lubelska – Lublin
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie – Lublin

Województwo podlaskie:
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku – Białystok
Uniwersytet w Białymstoku – Białystok
Politechnika Białostocka – Białystok

Jeśli nie znalazłeś swojej uczelni na powyższej liście – napisz do nas. Posiadane przez nas hologramy kolekcjonerskie 2019 zgodne są z rozporządzeniem Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i spełniają normy każdego ośrodka akademickiego w Polsce. Zostań kolekcjonerem razem z nami !