SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE

SGH Warszawa hologramy kolekcjonerskie sprzedaż

SGH – SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA WARSZAWA

Szkoła Główna Handlowa (SGH), której siedziba znajduje się w Warszawie na Mokotowie, swoją aktualną nazwę otrzymała w 1992 roku. Wcześniej ( w latach 1949-1991)  funkcjonowała jako SGPiS – Szkoła Główna Planowania i Statystyki. Warszawska SGH jest najstarszą uczelnią ekonomiczną w Polsce.Obecnie na uczelni kształci się ponad 15 tysięcy studentów, w tym ponad 7 tysięcy na studiach stacjonarnych.

CO OFERUJE SGH?

W Szkole Głównej Handlowej studenci mogą podjąć edukację na studiach pierwszego stopnia na 6 kierunkach w języku polskim oraz 4 w języku angielskim. W ofercie studiów magisterskich znajduje się 14 kierunków w języku polskim oraz 5 prowadzonych w języku angielskim. Możliwe do wyboru są też studia doktoranckie – również w języku angielskim. SGH oferuje 15 programów, które umożliwiają uzyskanie stopnia doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych. Dodatkowo Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oferuje ponad 150 programów studiów podyplomowych i prowadzi 3 programy Executive MBA. Uczelnia gwarantuje nie tylko bogatą ofertę dydaktyczną ale również zapewnia perspektywy przyszłym absolwentom. W rankingu najwyższych wynagrodzeń Sedlak & Sedlak wśród magistrów najlepiej wypadają absolwenci SGH. Co więcej, w rankingu miesięcznika „Perspektywy” SGH zajęła 1 miejsce  w kategorii uczelni ekonomicznych Rankingu Szkół Wyższych 2018. Szkoła Główna Handlowa bierze udział w wielu rozwojowych i innowacyjnych inicjatywach takich jak: Akademia Młodego Ekonomisty oraz Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy. SGH na szeroką skalę prowadzi też współpracę międzynarodową.

REKRUTACJA – SGH

Ścieżka rekrutacyjna na SGH szczegółowo opisana jest na stronie internetowej uczelni. Odbywa się ona internetowo – za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego przeznaczonego dla kandydatów SGH. W procesie rekrutacyjnym brane są pod uwagę wynik maturalne oraz wyniki z testu z przedsiębiorczości (dla kandydatów na studia licencjackie) oraz z wiedzy o gospodarce (wymaganego na studia magisterskie).

LEGITYMACJA NA SGH W WARSZAWIE

Elektroniczna Legitymacja Studencka ELS to system potwierdzający tożsamość studenta. Umożliwia nie tylko korzystanie z rabatów i ulg studenckich, ale także posiada funkcję karty bibliotecznej oraz warszawskiej karty miejskiej. Legitymacje ELS są wydawane w dziekanacie. Ważność ELS trwa okres jednego semestru, po jego upływie należy dokonać prolongaty legitymacji.

SGH Warszawa – hologramy kolekcjonerskie els 31-03-2019 już do kupienia!