UCZELNIA ŁAZARSKIEGO W WARSZAWIE

UŁa Warszawa naklejki ELS sprzedaż dla kolekcjonerów

 

INFORMACJE PODSTAWOWE O UCZELNI

Uczelnia Łazarskiego (UŁa) to polska, niepubliczna uczelnia akademicka w Warszawie. Założona została w 1993 roku przez Ryszarda Łazarskiego. Obecnie na uczelni kształci się około 5 tysięcy studentów. W rankingu “Perspektywy” Uczelnia Łazarskiego zajęła III miejsce wśród niepublicznych uczelni magisterskich. Została też uznana za najlepszą polską uczelnię w międzynarodowym rankingu U-Multirank, który jest przygotowywany na zlecenie Komisji Europejskiej.

OFERTA DYDAKTYCZNA UCZELNI

Kształcenie studentów na Uczelni Łazarskiego odbywa się na 3 wydziałach: Prawa i Administracji, Ekonomii i Zarządzania oraz Medycznym na studiach I i II stopnia, jednolitych studiach magisterskich, dyplomowych, doktoranckich, MBA i LLM. Istnieje też możliwość  podjęcia studiów anglojęzycznych z brytyjskim dyplomem Coventry University. Uczelnia Łazarskiego współpracuje z ponad 90 uczelniami na całym świecie i bierze udział w programie Erasmus+, dzięki czemu oferuje wymianę studencką oraz zagraniczne praktyki i staże. W ramach uczelni funkcjonuje Studium Języków Obcych, które prowadzi edukację w zakresie nauczania języków obcych. W 2010 roku przy SJO powstało Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej.

REKRUTACJA

Rejestracja na studia na Uczelni Łazarskiego odbywa się przez internet. Kandydaci muszą wypełnić formularz rekrutacyjny, który rozpoczyna proces rekrutacyjny. Wymagane jest dokonanie opłaty rekrutacyjnej i złożenie odpowiednich dokumentów. Dokładny opis ścieżki rekrutacyjnej, zasady rejestracji oraz oferta uczelni znajdują się na stronie internetowej strony.

ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENCKA – ELS

Kształcenie na Uczelni Łazarskiego potwierdza Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS). Okres ważności legitymacji studenckiej trwa jeden semestr.Elektroniczna Legitymacja Studencka daje uprawnienia do korzystania ze zniżek i ulg przeznaczonych dla studentów. Legitymacja ELS może pełnić funkcję karty bibliotecznej oraz karty miejskiej.

Uczelnia Łazarskiego Warszawa – kup naklejkę na legitymację els dla kolekcjonera z najnowszej edycji 31-03-19 r.!