Uczelnie gdzie potrzeba elektronicznej legitymacji studenckiej els

Lista najpopularniejszych uczelni w Polsce. Tam potrzebna jest Elektroniczna Legitymacja studencka ELS!

Co roku Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego sporządza ranking najpopularniejszych uczelni w Polsce. Sprawdź, które są obecnie na topie.

Politechnika Warszawska na szczycie listy

Według danych na rok akademicki 2016/2017, polscy absolwenci i szkół średnich najchętniej wybierali uczelnie publiczne o profilu technicznym. W czołówce rankingu znalazły się:

 1. Politechnika Warszawska (PW)
 2. Politechnika Poznańska (PP)
 3. Politechnika Gdańska (PG)
 4. Politechnika Łódzka (PŁ)
 5. Uniwersytet Warszawski (UW)
 6. Wyższa Szkoła Biznesu – w Nowym Sączu (WSB-NLU)
 7. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach (UJK)
 8. Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
 9. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 10. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 11. Jakie miejsce zajęła Warszawa?

Fakt, że to uczelnie techniczne są najchętniej wybierane przez przyszłych studentów nie powinien nikogo nie dziwić. Specjaliści zaskoczeni są jednak faktem, że w Top 10 znalazło się zaledwie 2 uczelnie z Warszawy: Uniwersytet Warszawski (kampus główny: Krakowskie Przedmieście 26/28) , prywatna Uczelnia Łazarskiego (Świeradowska 43) oraz zajmująca 1 miejsce – Politechnika Warszawska (plac Politechniki 1).

Do czego służy ELS?

Każda z uczelni ujętych w rankingu już dawno zrezygnowała z papierowych legitymacji studenta. Od 2006 r Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) jest dokumentem tożsamości każdego studenta. ELS jest wyposażona w datę ważności, której nośnikiem jest specjalny hologram na legitymację studenta.  Naklejka ELS jest umieszczana na rewersie legitymacji. UW, PW i inne uczelnie bardzo chwalą sobie to rozwiązanie jako ogromne ułatwienie zarówno dla studentów, jak i dla samych uniwersytetów.
Chcesz dowiedzieć się więcej o najpopularniejszych uczelniach w mieście Warszawa? Odwiedź ich strony internetowe:
Uniwersytet Warszawski – UW: www.uw.edu.pl
Politechnika Warszawska – PW: www.pw.edu.pl
Uczelnia Łazarskiego : www.lazarski.pl

 

Nie tylko Warszawa jest miastem, w którym elektroniczne legitymacje studenckie służą jako dokument tożsamości studentów. Jeśli legitymacja posiada ważny hologram ELS może być używana niemal w każdym mieście – Poznań, Zielona Góra czy też Białystok nie są tu wyjątkiem. Także większe miasta takie jak Lublin czy też Gdańsk bardzo cenią sobie ELS. Dzięki istnieniu naklejki na legitymacje pracownicy administracji mają mniej pracy, a przedłużanie ważności legitymacji studenta zajmuje dosłownie chwilę. Wystarczy nakleić aktualny hologram semestralny na rewersie ELS. Jeżeli plakietka jest prawidłowo zakodowana, nalepka na legitymacji będzie dowodem ważności legitymacji, co uprawnia studenta do wielu zniżek i korzyści.

 

NAKLEJKI NA LEGITYMACJE WARSZAWA
tel: 665 635 541 (odpisujemy również na SMSy)
info@hologramynalegitymacje.pl