Legitymacja studencka i hologramy ELS – oryginalne naklejki kolekcjonerskie sprzedaż

Naklejka studencka z numerem seryjnym 31-03-20

Hologram kolekcjonerski els 31-03-2020 z numerem seryjnym

Jako pierwsi w Polsce posiadamy juz hologramy kolekcjonerskie - na els legitymacja studencka

Oryginalne hologramy kolekcjonerskie els – legitymacja studencka edycja 31-10-2019 r.

 

Oferujemy obecnie naklejki ELS na legitymację studencką z datami:

Hologram els 31-03-20    –   cena 100zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem, + 15zł paczkomat)

Hologramy els pakiet 31-03-20 + 31-10-19    –  150

Naklejka studencka 31-10-19    –  cena 70zł/sztuka

Naklejka studencka 31-03-19     –  cena 40zł/sztuka

*starsze daty hologramów kolekcjonerskich – proszę o kontakt mailowy

HOLOGRAMY ELS ODBIÓR OSOBISTY – NA TERENIE WARSZAWY

-po wcześniejszym indywidualnym umówieniu czasu i miejsca

Preferowane lokalizacje przy: metro dw. Gdański, Centrum, Śródmieście, Wola, Bródno, Żoliborz, Targówek.

WYSYŁKA KURIEREM ZA POBRANIEM W CIĄGU 24H – CAŁA POLSKA

Naklejka/hologram ELS na legitymację studencką wysyłamy do miast takich jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra …. oraz do każdego innego miasta w Polsce.

Hologramy ELS wysyłamy jak najszybciej to możliwe po złożeniu zamówienia.

Nasza oferta na hologramy els skierowana jest do kolekcjonerów, którzy chcą wzbogacić swoje kolekcje naklejek na legitymacje studenckie! W takim też celu są odbywa sprzedaż hologramów els.

 

DANE DO ZAMÓWIEŃ:

Telefon:  665 635 541 (odpisujemy również na SMSy)

 

NAKLEJKI NA LEGITYMACJE WARSZAWA
tel: 665 635 541 (odpisujemy również na SMSy)
info@hologramynalegitymacje.pl

Odpisujemy/oddzwaniamy cały tydzień w ciągu 30 minut – proszę sprawdzać SPAM!!!

 

Hologramy els kolekcjonerskie – jak wygląda zamówienie?

Jeśli trafiłeś na naszą stronę zapewne jesteś kolekcjonerem hologramów na legitymacje studenckie, ewentualnie chciałbyś mieć pamiątkę po okresie studiów. Wybierz interesujący Cię egzemplarz – hologram els z aktualną datą zawsze znajdziesz w cenniku. W ofercie posiadamy naklejki na legitymacje els ze starszymi datami, osoby poszukujące archiwalnych kolekcji hologramów studenckich proszone są o kontakt z nami, w celu ustalenia dostępności egzemplarza. Poinformujemy Cię, czy aktualnie posiadamy znaczek els z interesującą Cię datą.

Wybrałeś już hologram ELS – napisz lub zadzwoń

Po wybraniu naklejki na legitymacje studencką skontaktuj się  z nami. Napisz wiadomość, SMS lub zadzwoń. Ustalimy sposób dostawy. Hologramy els możemy wysłać do paczkomatu, możesz również wybrać przesyłkę kurierską, jeśli nie możesz się doczekać na nowy okaz swojej naklejki studenckiej. Mieszkanie w mieście Warszawa umożliwia również osobisty odbiór hologramów els. Umówimy się, gdzie możemy się spotkać i odbierzesz swoją naklejkę studencką jeszcze szybciej!

Nowe naklejki kolekcjonerskie na legitymacje 31-03-20 z numerami seryjnymi – naklejki studenckie zmieniają wygląd

Wszyscy kolekcjonerzy naklejek studenckich zwrócili już zapewne uwagę, że nowa edycja kolekcjonerskich hologramów z datą 31.03.20 różni się od poprzednich. Naklejki studenckie ELS będą dodatkowo posiadały numer seryjny. Kod na naklejce ELS to indywidualny numer hologramu i składa się z 8 cyfr. Trzy pierwsze cyfry kodu na naklejce ELS to oznaczenie uczelni, kolejne to indywidualny numer hologramu. Jeśli nie wiesz, jaki numer hologramu powinieneś wybrać do swojej kolekcji, nie martw się. Znamy kody uczelni i dobierzemy hologram kolekcjonerski z kodem tak, by pasował do Twoich egzemplarzy.

Naklejka ELS 2020 z numerem seryjnym oferta

W naszej ofercie posiadamy starsze (edycje bez kodu seryjnego), jak i nowe naklejki els z kodem kreskowym. Wszystkie nowe naklejki 31-03-2020 posiadają numery seryjne na hologramie. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i oryginalne hologramy kolekcjonerskie na legitymacje. Nasze kolekcjonerskie naklejki spełniają wszystkie obowiązujące normy wskazane w rozporządzeniu Ministra Szkolnictwa Wyższego. Więcej szczegółów o numerach seryjnych na hologramach na legitymacje znajdziesz tutaj.

Nasze hologramy ELS – gwarancja jakości i satysfakcji

W naszej ofercie znajdziecie wyłącznie oryginalne hologramy kolekcjonerskie els. Jesteśmy pasjonatami i filatelistami, wiemy jak wygląda autentyczny hologram na legitymacje studencką dlatego możemy zagwarantować, że nasze egzemplarze są prawdziwe. Dajemy Ci również pewność, że otrzymasz hologram els najwyższej jakości, sprawdzamy każdy znaczek studencki przed wysyłką. Umożliwiamy również zwrot zamówionego egzemplarza naklejki na legitymację, jeśli nie będzie spełniał Twoich oczekiwań. Podczas odbioru osobistego możesz na miejscu obejrzeć swój hologram kolekcjonerski.

Zamów naklejki kolekcjonerskie ELS z kodem seryjnym 31-03-20 już dziś

Nowe hologramy kolekcjonerskie z numerem seryjnym i datą 31-03-2020 to najnowsza edycja naklejek studenckich dla kolekcjonerów. Nowe serie są zazwyczaj ograniczone ilościowo, więc warto się pospieszyć. Zamawiając hologramy kolekcjonerskie na legitymacje 31.03.20 już teraz, gwarantujesz sobie pewność, iż wyjątkowy okaz o nowym wyglądzie Cię nie ominie. Naklejki kolekcjonerskie ELS, które jako pierwsze będą posiadały kod na hologramie, to szczególne okazy, dlatego chętnych na hologram kolekcjonerski ELS 31.03.20 będzie wielu. Choć naklejka ELS 31.10.20 czy edycje na kolejny rok 31-03-21 i 31.10.21 również będą posiadały kod na naklejce studenckiej, to pierwszy egzemplarz będzie najbardziej poszukiwany!

Dlaczego warto zamówić hologramy ELS u nas?

Sprawdzone i oryginalne hologramy els jakie oferujemy uzyskały już mnóstwo dobrych opinii. Mamy stałych nabywców wśród kolekcjonerów, co upewnia nas w przekonaniu, że nasza oferta naklejek studenckich jest atrakcyjna. Szeroki wybór hologramów kolekcjonerskich oraz gwarancja 100% satysfakcji – to zapewnia Wam pewne i bezpieczne nabycie naklejki na legitymacje do swojej kolekcji, a nam daje satysfakcję z tego, co robimy.


Hologramy kolekcjonerskie ELS to bardzo popularne hobby. Najwięcej kolekcjonerów naklejek studenckich znaleźć można w takich miastach, jak Warszawa, Wrocław, Trójmiasto, Łódź, Lublin. Dzieje się tak dlatego, że okres studiów to najlepszy czas na rozwijanie pasji np. kolekcjonowania hologramów els. W tych miastach natomiast przebywa najwięcej studentów, którzy zarazili się tym hobby. Jednak zbierać znaczki els na legitymacje może każdy, niezależnie od wieku, czy miejsca zamieszkania. Łatwy dostęp do aktualnych hologramów els i wysyłka do każdego miasta Polski umożliwiają rozwijanie zainteresowań nawet po studiach! Zobacz nasza ofertę, porównaj ceny z OLX i Allegro i wybierz swój hologram ELS.