Odklejenie naklejki z legitymacji ELS

Czy możliwe jest odklejanie naklejki z legitymacji studenckiej ELS ?

Wielu kolekcjonerów dopytuje o możliwość bezstratnego odklejenia nalepki ELS chociażby z kolekcjonerskiej legitymacji studenckiej ELS.  Oryginalne nalepki cechuje faktura tzw. „plastra miodu” (naklejka ulega zniszczeniu z próbą odklejenia hologramu raz przyklejonego).

W związku z tym niemożliwym jest odklejenie hologramu ELS i ponowne przyklejenie. Z pomocą przychodzi m.in. nasza oferta naklejek ELS, które można nabyć za nieduże pieniądze i przywrócić blask swojej kolekcji naklejek studenckich ELS . Zapraszamy do składania zamówień na najnowsze (i te starsze również) kolekcjonerskie hologramy jak na legitymacje studenckie ELS. Ilość egzemplarzy ograniczona. Pamiętaj, iż zakupione kolekcjonersko hologramy możesz używać jedynie w celu kolekcjonerskim! Jeśli zamierzasz używać zakupione u nas kolekcjonerskie egzemplarze jako autentyczne, a tym bardziej czerpać z tego korzyści materialne – opuść tę stronę.

 

SPRAWDŹ NAJNOWSZE HOLOGRAMY NA LEGITYMACJE STUDENCKA ELS:

HOLOGRAMY ELS – OFERTA

 

Cena za najnowszą edycje: 100zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

tel: 665 635 541 (odpisujemy również na SMSy)

info@hologramynalegitymacje.pl

UWAGA: Wszelkie zapytania/zamówienia potwierdzamy w ciągu 30 minut! Proszę sprawdzić skrzynkę SPAM !

 

Niektórzy z naszych klientów pytają czy można odkleić hologram z legitymacji studenckiej. Zawsze odpowiadamy, że bez uszkodzenia naklejki na legitymacje jest to niemożliwe. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest kupno nowej nalepki na ELS do swojej kolekcji. Proponujemy konkurencyjne ceny! Naklejki hologramowe można bez problemu zdobyć na Allegro oraz Gumtree i Olx. Naklejki ELS są najczęściej sprzedawane kolekcjonerom z miast Poznań, jak również Kraków, Bydgoszcz i oczywiście Kielce oraz Lublin. Również mieszkańcy miast Warszawa oraz Gdynia chętnie kupują nalepki semestralne na ELS do celów kolekcjonerskich. Dzięki nowej naklejce na elektroniczną legitymację studenta, mogą znów poczuć się młodo!