Oryginalne naklejki na legitymację els dla kolekcjonerów

Oryginalne hologramy na legitymacje

Cechy oryginalnego hologramu ELS

Każdy prawdziwy kolekcjoner pragnie mieć oryginalne hologramy ELS. Żaden z nich nie chce zbierać podróbek, które tylko w małym stopniu przypominają te z uczelni wyższych, jakie można otrzymać w każdym mieście w Polsce, na przykład we Wrocławiu, Warszawie czy Łodzi. Jednak istnieje wiele sprzedawców, którzy naginają prawo i wystawiają na rynek fałszywki. Jak je rozpoznać? Na co zwrócić uwagę przy kupnie oryginalnej naklejki studenckiej?

Jak rozpoznać podróbkę kolekcjonerskiego hologramu ELS?

Oryginalne hologramy na legitymacje – zobacz zdjęcia. Naklejki studenckie els, potwierdzona oryginalność!

W internecie istnieje wiele stron, które podejmują się sprzedaży kolekcjonerskich hologramów ELS. Należy jednak zwrócić uwagę, czy ta firma zajmuje się tym w sposób profesjonalny. Na co zwrócić uwagę przed transakcją? Przede wszystkim trzeba dokładnie przejrzeć zdjęcia oferowanego hologramu, czy wizualnie nie różni się od tej który student otrzymuje w dziekanacie każdej uczelni w Polsce, między innymi w UW Uniwersytecie Warszawskim, PW Politechnice Warszawskiej, UJ Uniwersytecie Jagiellońskim czy UG Uniwersytecie Gdańskim. Na pewno powinien nam się rzucić w oczy fakt posiadanego wzoru Orła RP, mieniąca się kolorami powierzchnia czy laserowo wycięta data ważności na hologramie. Następnie warto przejrzeć opinie wystawione przez poprzednich nabywców oraz czy osoba, która sprzedaje dany produkt robi to profesjonalnie. Dobrze jest też zapoznać się z formą przesyłki, jeśli znajdziemy możliwość płatności przy odbiorze bądź odbioru osobistego, można nabrać do niej większej pewności. Jednakże na wielu serwisach aukcyjnych, takich jak Allegro, Gumtree czy OLX, wiele osób zamieszcza swoje oferty ze sprzedażą hologramów ELS po dość konkurencyjnych cenach, niestety wiele z nich to oszuści którzy chcą tylko przyjąć od Ciebie pieniądze i usunąć własne konto, przez co nie będziesz mógł mieć z nim więcej kontaktu. Warto więc korzystać z ofert firm, które zajmują się sprzedażą w sposób profesjonalny. W swoim asortymencie posiadają serię archiwalną, udostępniają możliwość płatności przy odbiorze oraz zdjęcia kolekcji hologramów ELS są na tyle wiarygodne, iż ich wzór jest w pełni kompatybilny z otrzymywanymi w dziekanacie na wszystkich uczelniach wyższych w Polsce. Dodatkowo ich kolekcjonerskie naklejki studenckie posiadają doskonałą jakość oraz są zgodne ze specyfikacją MEN Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Cechy oryginalnego hologramu ELS

Oryginalne kolekcjonerskie nalepki studenckie posiadają swoich pięć najważniejszych cech, które je charakteryzują. Jest to wymiar o długości 10×9 mm, kolor, wzór Orła RP, laserowo wycięta data ważności czyli 31-10-XX lub 31-03-XX oraz zabezpieczenie w postaci “plastra miodu”, które chroni przed zniszczeniem, a także przed wymianą naklejkami między kolekcjonerami. Jej wygląd jest zgodny ze specyfikacją MEN Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz są wizualnie identyczne do tych, które każdy student co semestr otrzymuje na uczelni wyższej. Data ważności na hologramie ELS zmienia się co pół roku czyli w każdy październik oraz marzec bieżącego roku, wtedy należy zaktualizować swoją kolekcję i dokupić kolejną naklejkę z aktualną datą ważności. Istnieje również drugi rodzaj legitymacji studenckiej dla doktorantów. Hologram ELD Elektronicznej Legitymacji Doktoranckiej wizualnie niczym się nie różni od tych otrzymywanych na studiach licencjackich czy magisterskich, jednakże laserowo wycięta data ulega zmianie. Mianowicie data jest zapisana w postaci 30-09-XX. Należy zwrócić na to ogromną uwagę przed zakupem kolekcjonerskiego hologramu ELD.

Podróbki kolekcjonerskiego hologramu ELS

Fałszywki kolekcjonerskich hologramów ELS sprzedawane na polskim rynku są powszechnie rozprowadzane, szczególnie na stronach takich jak Allegro, OLX czy Gumtree. Dla własnego bezpieczeństwa warto korzystać z ofert profesjonalnych sprzedawców oferujących oryginalne kolekcjonerskie naklejki studenckie co między innymi potwierdzają opinie zamieszczone na ich stronie internetowej.