Polityka prywatności i ochrona danych osobowych serwisu internetowego hologramynalegitymacje.pl

 

1.Dane osobowe udostępnione przez Internautę (odwiedzającego stronę www) służą wyłącznie możliwości realizacji zamówienia dokonywanego w naszym serwisie mailowo lub odpowiedzi na pytanie w formularzu kontaktowym. Udostępnienie danych jest dobrowolne.

2. Odbiorcą danych osobowych jest Administrator serwisu. Odpowiada on za bezpieczne i zgodne z przepisami ich wykorzystanie. Dane chronione są przed niepowołanym dostępem osób trzecich. W przypadku pytań dotyczących danych osobowych prosimy o skontaktowanie się z Administratorem serwisu pod adresem mailowym: dane@hologramynalegitymacje.pl

3.Administrator nie udostępnia żadnych danych użytkowników i klientów instytucjom zewnętrznym ani osobom postronnym.

4. Dane użytkownika będą przetwarzane tylko przez okres konieczny do zrealizowania zamówienia/odpowiedzi na pytanie.Po tym czasie zostają natychmiastowo i bezpowrotnie kasowane.

5. Użytkownik ma prawo do edycji/poprawienia swoich danych osobowych jak również żądania ich usunięcia.

6. Pliki “cookies” nie gromadzą i nie zawierają danych osobistych użytkownika i nie możliwe jest zidentyfikowanie użytkownika na ich podstawie. Służą one wyłącznie celom funkcjonalnym, użytkownik może w każdym momencie wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki, uniemożliwiając tym samym zbieranie takich danych.