Sprzedaż i nabycie tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich

Hologramy kolekcjonerskie na legitymacje ELS – edycje tylko kolekcjonerskie !

Odpowiadając na wiele pytań i wątpliwości jakie związane są z legalnym oborotem i nabyciem hologramów ELS przypominamy, iż sprzedaż odbywa się tylko i wyłącznie w celu kolekcjonersko-filatelistycznym !

W żadnym razie nie możesz posługiwać się zakupionymi u nas nalepkami ELS jako autentycznymi w celu uzyskania jakichkolwiek korzyści i przywilejów (w tym materialnych – zniżki, rabaty…itd). Kupując u nas jakikolwiek produkt deklarujesz, iż będziesz używał go jedynie w celach kolekcjonerskich. Chcemy uprzedzić, iż zgodnie z przepisem artykułu 270 Kodeksu Karnego „ten, kto w celu użycia za autentyczny podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega odpowiedzialności karnej i zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.” Jeśli mimo tego zamierzasz wykorzystać je w nielegalnym celu – opuść tę stronę i nie kontaktuj się z nami.

Naklejki ELS jedynie do celów kolekcjonerskich

Hologramy na legitymację studenta, które możesz u nas nabyć są przeznaczone jedynie dla kolekcjonerów i filatelistów. Nasza oferta jest skierowana do osób, których pasją jest zbieranie oryginalnych naklejek kolekcjonerskich, wytwarzanych laserowo. Pod żadnym pozorem nie mogą one służyć jako potwierdzenie ważności legitymacji. Naklejki kupowane do celów kolekcjonerskich są jak najbardziej legalne i mogą być kupowane pojedynczo i w większych ilościach. W związku z tym, nasze produkty powinny zainteresować nie społeczność studentów, ale pasjonatów interferencyjnych zapisów fotograficznych, zwanych potocznie hologramami. Jest to dla nas bardzo ważne, dlatego uprzedzamy naszych klientów, że używanie naklejek ELS do celów innych niż kolekcjonerskie jest czynem karalnym!