Numer seryjny na hologramie do legitymacji studenckiej 31 03 2020 r. Sprawdz opinie klientów o nowych hologramach z numerem seryjnym i kodem kreskowym kolekcjonerskich 31-03-2020 r.

Naklejka na legitymacje studencka 2020 r. z numer seryjny UW

Zakup hologram els z indywidualnym numerem seryjnym twojej uczelni. Data 31-03-20 r. juz w ofercie kolekcjonerskiej !

DANE KONTAKTOWE:

kontakt@hologramynalegitymacje.pl
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty;

Wysyłka Polska 24h

DLA KOLEKCJONERÓW:

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.

BLOG:


Posiadamy szeroką ofertę hologramów i naklejek kolekcjonerskich typu ELS / ELD jak i znaczków kolekcjonerskich z lat 2018-2023. Znajdziesz u nas również archiwalne edycje. Portal oferuje kolekcjonerskie egzemplarze hologramów studenckich oraz doktoranckich jak i podobnych. Oferowane przez nas produkty służą tylko i wyłącznie celom filatelistycznym. Sprzedawane i oferowane na tej stronie dobra kolekcjonerskie w tym hologramy nie są objęte ochroną praw autorskich. Obrót na terenie Rzeczypospolitej jest w pełni legalny i dozwolony. Hologramy sprzedajemy w celach wyłącznie kolekcjonerskich. Dokonując zakupu hologramu oświadczasz, iż nie będziesz używać go niezgodnie z przeznaczeniem.  Zgodnie z art. 270 Kodeksu Karnego “„ten, kto w celu użycia za autentyczny podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega odpowiedzialności karnej i zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.” Portal stworzony przez kolekcjonerów dla pasjonatów-hobbystów. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania treści bez wiedzy i zgoda autora.