Hologramy doktoranckie – najnowsze zdjęcia i cennik aktualnych naklejek dla doktorantów ELD 2023


Już dziś kup najnowszy hologram doktorancki 30-09-2023, 30-09-2022 przez nasz sklep internetowy w cenie 170zł

Zakupy szybko, bez rejestracji – Hologramy doktoranckie – kup teraz


Najnowsze kolekcjonerskie hologramy doktoranckie 30-09-2023 już dostępne! Sprawdź ofertę naklejek na legitymacje ELD i już dziś powiększ swoją kolekcję!

hologram doktorancki ELD 30-09-2023 na hologramynalegitymacje.pl
YouTube video

Posiadamy kilka wzorów hologramów doktoranckich, zgodnych z wymaganiami Ministerstwa Edukacji i Nauki. Wszystkie dostępne naklejki doktoranckie dostępne w naszej ofercie są identyczne jak hologramy wydawane doktorantom w dziekanatach uczelni wyższych. Zastanawiasz się jaki wzór naklejki na legitymację ELD wybrać? Skontaktuj się z nami telefonicznie, smsowo lub mailowo, a nasi specjaliści dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu, 24h na dobę z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dokonać wyboru hologramu doktoranckiego pasującego do Twojej kolekcji. 

Naklejki ELD 31-09-2023, 31-09-2022, 31-09-2021, 31-09-2020 z numerem seryjnym

Naklejki na legitymacje doktoranckie ELD zgodnie z rozporządzeniem MEN z 2020 roku muszą posiadać numer seryjny. Pięciocyfrowy kod będący numerem porządkowym poszczególnego hologramu doktoranckiego umieszczony jest nad lub pod laserowo nacinaną datą ważności w zależności od wzoru naklejki doktoranckiej. Wszystkie naklejki ELD począwszy od edycji 30-09-2020, dostępne w naszym sklepie internetowym posiadają numer seryjny, co jest gwarancją autentyczności kolekcjonerskich hologramów doktoranckich. 

Hologramy kolekcjonerskie z szybką dostawą i w atrakcyjnych cenach – poznaj opinie kolekcjonerów na forum

Hologramy doktoranckie to wyjątkowy sposób na sentymentalną podróż do czasów spędzonych na uczelni lub powiększenie kolekcji naklejek na legitymacje doktoranckie. W naszym specjalistycznym sklepie internetowym znajdziesz oryginalne hologramy doktoranckie do celów kolekcjonerskich z szybką dostawą w takich miastach jak: Warszawa, Łódź,  Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Białystok, Szczecin, Gliwice, Częstochowa, Katowice, Zielona Góra, Rzeszów. Mieszkańcy Warszawy mogą również skorzystać z możliwości odbioru osobistego. W naszej ofercie znajdziesz:

  • hologramy doktoranckie ELD 30-09-2023 – 170 zł + koszty przesyłki
  • hologramy na legitymacje ELD 30-09-2022 – 100 zł + koszty przesyłki
  • naklejki dla doktorantów 30-09-2021 – 50 zł + koszty przesyłki
  • naklejki doktoranckie ELD 30-09-2020 – 25 zł + koszty przesyłki

Nasz specjalistyczny sklep online dla kolekcjonerów wyróżnia się profesjonalną obsługą, bogatym asortymentem oraz błyskawiczną realizacją zamówień, co potwierdzają pozytywne opinie na forum kolekcjonerów hologramów doktoranckich

Jak rozpoznać oryginalną naklejkę doktorancką ELD?

Hologramy ELD to niewielkie naklejki na Elektroniczną Legitymację Doktorancką, które przedłużają jej ważność i umożliwiają korzystanie z przysługujących zniżek na przejazdy PKP, komunikacji miejskiej, instytucjach kultury i księgarniach akademickich. Naklejki dla doktorantów wydawane są w dziekanatach uczelni wyższej i zgodnie z rozporządzeniem MEN muszą posiadać charakterystyczne oznaczenia takie jak:

  • znak orła,
  • laserowo nacinaną datę,
  • znak RP,
  • numer seryjny wymagany na naklejkach doktoranckich od 2020 roku,
  • specjalne zabezpieczenie przed ponownym naklejeniem w postaci plastra miodu.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne hologramy doktoranckie niemal identyczne jak wydawane na uczelniach publicznych i niepublicznych w Polsce. 

Czym różnią się hologramy doktoranckie od hologramów studenckich?

Hologramy doktoranckie i hologramy studenckie trudno odróżnić na pierwszy rzut oka, ale doświadczeni kolekcjonerzy doskonale wiedzą, że naklejki na legitymacje ELD wydawane są raz w roku. Podstawowa różnica w naklejkach doktoranckich i studenckich polega na formacie daty. Hologramy doktoranckie wydawane są raz w roku dlatego posiadają datę 30-09-2023, 30-09-2022, 30-09-2021, 30-09-2020, 30-09-2019. Format daty oraz specjalne oznaczenia i zabezpieczenia są gwarancją autentyczności naklejek doktoranckich ELD, dlatego warto o tym, pamiętać przeglądając ogłoszenia: sprzedam naklejki na legitymację doktorancką na portalach aukcyjnych czy lokalnych grupach w mediach społecznościowych. Wybierając kolekcjonerskie hologramy doktoranckie w naszej ofercie zyskujesz gwarancję ich autentyczności, dzięki czemu możesz powiększyć swoje zbiory o oryginalne naklejki dla doktorantów.

Zamów online aktualne kolekcjonerskie naklejki dla doktorantów z datą ważności 30-09-2023!

Chcesz powiększyć swoje zbiory o najnowsze hologramy studenckie? Oferujemy sprzedaż hologramy doktoranckich wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Warto wiedzieć, że sprzedaż i zbieranie naklejek ELD są całkowicie legalne.  Zamów już dziś naklejki ELD 30-09-2023 z ekspresową dostawą na terenie całego kraju lub odbiorem osobistym w Warszawie. Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub smsowo, wybierz hologram ELD interesującej Cię uczelni, a my zrealizujemy Twoje zamówienie w ciągu 24 godzin. Jesteśmy dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu, dlatego możemy zaoferować ekspresową przesyłkę na terenie całego kraju. Posiadamy hologramy kolekcjonerskie ELD większości uczelni wyższych w Polsce, dlatego możesz powiększyć swoje zbiory, zrobić wyjątkowy prezent znajomemu doktorantowi lub powrócić do niezapomnianych czasów spędzonych na uczelni. W naszym specjalistycznym sklepie znajdziesz kolekcjonerskie hologramy na legitymacje doktoranckie, które ze względu na fakt, że wydawane są raz w roku, są wyjątkowo pożądane wśród kolekcjonerów.

Hologramy doktoranckie 2022, 2021, 2020, 2019 – zobacz ofertę oryginalnych naklejek ELD z poprzednich edycji  

Rozpoczynasz swoją przygodę z kolekcjonowaniem naklejek na legitymacje ELD lub brakuje Ci egzemplarzy z poprzednich serii? Nie musisz szukać hologramów doktoranckich z niesprawdzonych źródeł, zamów oryginalne naklejki ELD z numerem seryjnym i laserowo nacinaną datą. W naszej ofercie dostępne są kolekcjonerskie hologramy doktoranckie 30-09-2022, 30-09-2021, 30-09-2020, 30-09-2019 w wyjątkowo niskiej cenie i błyskawiczną dostawą na terenie kraju. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

kontakt@hologramynalegitymacje.pl

tel: 665 635 541

DANE KONTAKTOWE:

kontakt@hologramynalegitymacje.pl
tel: 665 635 541
Warszawa - odbiór osobisty;

Wysyłka Polska 24h

DLA KOLEKCJONERÓW:

Zbiory kolekcjonerskie: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Łódź, Toruń, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Opole, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, Bydgoszcz i Kielce.

BLOG:


Posiadamy szeroką ofertę hologramów i naklejek kolekcjonerskich typu ELS / ELD jak i znaczków kolekcjonerskich z lat 2018-2023. Znajdziesz u nas również archiwalne edycje. Portal oferuje kolekcjonerskie egzemplarze hologramów studenckich oraz doktoranckich jak i podobnych. Oferowane przez nas produkty służą tylko i wyłącznie celom filatelistycznym. Sprzedawane i oferowane na tej stronie dobra kolekcjonerskie w tym hologramy nie są objęte ochroną praw autorskich. Obrót na terenie Rzeczypospolitej jest w pełni legalny i dozwolony. Hologramy sprzedajemy w celach wyłącznie kolekcjonerskich. Dokonując zakupu hologramu oświadczasz, iż nie będziesz używać go niezgodnie z przeznaczeniem.  Zgodnie z art. 270 Kodeksu Karnego “„ten, kto w celu użycia za autentyczny podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega odpowiedzialności karnej i zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.” Portal stworzony przez kolekcjonerów dla pasjonatów-hobbystów. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania treści bez wiedzy i zgoda autora.